Terugblik op Salone del Mobile 2023: Viering van duurzaamheid en innovatie

Mei 25
-
By Signify
Delen op

Salone del Mobile 2023 was a truly remarkable event for us. We were thrilled to showcase our latest sustainable lighting solutions and co-creation innovations, which were made possible by the incredible efforts of our team and collaborators. 

Ons team wil curator Nicole Uniquole bedanken voor de uitnodiging. De indrukwekkende ruimte in het historische Palazzo Giureconsulti in het kloppend hart van Milaan werd gedeeld met Nederlandse ontwerpers en architecten. De ruimte stond in het teken van samenwerking voor een duurzame toekomst. Wij ondersteunen de ideeën dat we zonder gezamenlijke inspanningen op het gebied van ontwerp- en productie-innovatie de circulaire toekomst die we nastreven niet kunnen bereiken. Dit alles was niet mogelijk geweest door de ongelooflijke inspanningen van ons team en onze medewerkers. 

Stap voor stap naar een circulaire toekomst

Dit jaar belichtten we onze samenwerking met Fishy Filaments, opgericht door Ian Falconer, om armaturen te maken van 100% gerecyclede visnetten uit Cornwall, VK. We laten zien hoe de flexibiliteit van 3D printen ons de mogelijkheid biedt om samen te werken met veranderaars zoals Ian om de problemen van oceaanplastic te verhelpen - stap voor stap. Hij motiveert vissers om hun afval op de juiste manier weg te gooien en het milieu, waar we allemaal zo afhankelijk van zijn, positief te beïnvloeden. 

Dit is een voorbeeld van de initiatieven waarvan Philips MyCreation hoopt dat ze een impact zullen hebben en onze klanten de optie voor de meest duurzame verlichting zullen bieden. 

Co-Creatie - Eenvoudig en duurzaam

Samen met Alessandra Gaca - een bekroonde textielontwerper met 25 jaar ervaring - brachten we de werelden van 3D-dimensionaal textiel en 3D-printing samen. Met behulp van 3D printtechnologie konden we haar Ondo textiel vertalen naar een verlichtingstoepassing om een verbluffend nieuw product te creëren. 

Onze co-creatie aanpak stelt ons in staat om nauw samen te werken met onze klanten om verlichtingsoplossingen te ontwikkelen die voldoen aan hun unieke behoeften, zonder de noodzaak van dure apparaten of verspillende overproductie, waarbij we trouw blijven aan ons streven naar duurzaamheid. Wij geloven dat het sluiten van de kringloop van circulariteit een samenwerkingsoefening is, gedreven door ontwerpverklaringen zoals de onze. 

Neem contact met ons op!

Als u ons gemist hebt op Salone del Mobile 2023, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen voor meer informatie over onze duurzame verlichting en co-creatie oplossingen. Laten we samenwerken om een lichtere, duurzamere toekomst voor iedereen te creëren.  

Delen op

Inspiration

Meer artikelen
Co-creatie met Aleksandra Gaca: Bekroond ontwerp ontmoet gedurfd textiel

Co-creatie met Aleksandra Gaca: Bekroond ontwerp ontmoet gedurfd textiel

Aleksandra Gaca is een textielontwerpster die internationale erkenning heeft gekregen voor haar innovatieve benadering van stof- en textielontwerp. Ze werkt al 25 jaar in de industrie en creëert driedimensionale geweven textielconstructies op het snijvlak van kunst, design en architectuur. Haar werk wordt gekenmerkt door gedurfde, geometrische patronen en een focus op duurzame materialen en productiemethoden. Haar bekroonde unieke textielontwerpen worden gebruikt in een verscheidenheid van toepassingen, van werkruimtes en wooninterieurs tot woonaccessoires.

25 04 2023 - 5 min lezen

Dutch Design Week: van afval tot wonder

Dutch Design Week: van afval tot wonder

We zijn verheugd te kunnen aankondigen dat we dit jaar hebben deelgenomen aan de Dutch Design Week! Dutch Design Week is de grootste designbeurs in Noord-Europa en trekt meer dan 2.600 ontwerpers en 355.000 bezoekers uit Europa en daarbuiten. En natuurlijk laat Philips MyCreation de kans niet voorbijgaan om ons innovatieve 3D-printing ontwerp te laten zien en bekendheid te geven aan onze bijdrage aan de toekomst van verlichting - duurzaam en on-demand.

24 03 2023 - 5 min lezen

Philips MyCreation wint goud bij de International Design Excellence Awards 2022 (IDEA award)

Philips MyCreation wint goud bij de International Design Excellence Awards 2022 (IDEA award)

Philips MyCreation kondigt met trots aan dat de Coastal Breeze hanglamp de Gold award heeft ontvangen in de categorie Furniture and Lighting bij de 2022 International Design Excellence Awards (IDEA award).

09 04 2023 - 4 min lezen

Meer artikelen